OFICJALNIE: Dramat Wolskiego

OFICJALNIE: Dramat Wolskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Rafał Wolski jest już po badaniach kontuzjowanego kolana i niestety wykazały one zerwanie więzadła krzyżowego przedniego.

Zawodnik Lechii Gdańsk nabawił się urazu w trakcie niedzielnego spotkania Ekstraklasy z Piastem Gliwice 0:2. Wolski doznał kontuzji w polu karnym rywala, ale nie była ona efektem ataku któregoś z zawodników „Piastunek”.

„Trudno w tej chwili przewidzieć, ile potrwa przerwa Wolskiego w treningach. Zwykle tego rodzaju uraz skutkuje co najmniej kilkoma miesiącami pauzy. W środę piłkarz poddany zostanie operacji w rzymskiej klinice Villa Stuart. Zabieg przeprowadzi profesor Pier Paolo Mariani, który operował w ostatnim czasie reprezentantów Polski - Arkadiusza Milika i Macieja Makuszewskiego” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Lechię.

Zerwanie więzadeł oznacza, że Wolski stracił szanse na wyjazd na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata.

W tym sezonie 25-letni zawodnik rozegrał 11 spotkań ligowych w koszulce Lechii. Strzelił w nich gola i zanotował dwie asysty. Przypomnijmy, że Wolski nie brał udziału w zgrupowaniu drużyny z Trójmiasta, które miało miejsce w Turcji, będąc przez długi czas łączonym z opuszczeniem klubu.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy