Oficjalnie: Dreyer w Caen

Oficjalnie: Dreyer w Caen
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: SM Caen

Matthieu Dreyer został nowym zawodnikiem Caen.

27-latek był bez klubu po tym, jak rozstał się z Troyes. Bramkarz nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z zespołem ze Stade de l'Aube po tym, jak ten spadł z Ligue 1.

Teraz Dreyer podpisał dwuletni kontrakt z Caen. Ekipa prowadzona przez Patrice'a Garande w minionym sezonie zajęła w lidze świetne siódme miejsce o raptem cztery punkty przegrywając lokatę dającą eliminacje europejskich pucharów.

Rywalem byłego młodzieżowego reprezentanta Francji o miejsce w składzie będzie Rémy Vercoutre.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy