Oficjalnie: Dreyer w Caen

Oficjalnie: Dreyer w Caen
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: SM Caen

Matthieu Dreyer został nowym zawodnikiem Caen.

27-latek był bez klubu po tym, jak rozstał się z Troyes. Bramkarz nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z zespołem ze Stade de l'Aube po tym, jak ten spadł z Ligue 1.

Teraz Dreyer podpisał dwuletni kontrakt z Caen. Ekipa prowadzona przez Patrice'a Garande w minionym sezonie zajęła w lidze świetne siódme miejsce o raptem cztery punkty przegrywając lokatę dającą eliminacje europejskich pucharów.

Rywalem byłego młodzieżowego reprezentanta Francji o miejsce w składzie będzie Rémy Vercoutre.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy