OFICJALNIE: Dreyer w Lorient

OFICJALNIE: Dreyer w Lorient
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Lorient

FC Lorient poinformowało o pozyskaniu Matthieu Dreyera.

Po spadku Amiens z Ligue 1 wielu piłkarzy tej ekipy szuka dla siebie nowego miejsca w zespołach z najwyższego poziomu rozgrywkowego. Do tej grupy zalicza się Matthieu Dreyer.

31-latek przenosi się ze wspomnianej ekipy do Lorient na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Golkiper w minionym sezonie stanowił głównie tło dla swoich kolegów. Nie rozegrał bowiem żadnego ligowego meczu. W pucharach zanotował natomiast cztery występy. W jednym z nich zachował czyste konto.

W nowym miejscu Dreyer będzie walczył o miejsce w składzie z Paulem Nardim i Romainem Cagnonem.

Lorient to beniaminek zbliżającego się sezonu ligi francuskiej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy