Oficjalnie: Duet Hiszpanów w Rayo

Oficjalnie: Duet Hiszpanów w Rayo
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Rayo Vallecano

Rayo Vallecano pozyskało dziś dwóch zawodników - Diego Aguirre i Quiniego.

Obaj zawodnicy podpisali trzyletnie kontrakty. Aguirre, który grywa na pozycji obrońcy, dołączył do klubu z Primera División z zespołu Segunda B, CD Toledo. Z kolei pomocnik Quini został sprowadzony z drużyny rezerw Realu Madryt.

Zarówno Diego jak i Quini byli podstawowymi piłkarzami w składach swoich poprzednich zespołów. W minionej kampanii ten pierwszy zanotował w lidze sześć trafień na 35 spotkań. Drugi zaś zdobył tylko jednego gola grając w 31 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy