OFICJALNIE: Dušan Stojinović w Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Dušan Stojinović w Jagiellonii Białystok
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o sprowadzeniu Dušana Stojinovicia.

Jagiellonia Białystok plasuje się po rundzie jesiennej dopiero na trzynastym miejscu. Wydaje się, że apetyt klubowych władz sięga walki o wyższe lokaty, dlatego w zimie starano się odpowiednio zasilić pierwszy zespół.

Wcześniej do drużyny Macieja Stolarczyka dołączył Aurélien Nguiamba, a teraz jego los podzielił również Dušan Stojinović.

22-latek w środę zjawił się w stolicy Podlasia, by przejść testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać sfinalizowana.

Słoweniec przenosi się do Jagiellonii Białystok z NK Celje w ramach definitywnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Szczegóły samej transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Cieszę się, że tutaj trafiłem. Za mną dwa bardzo udane dni w Białymstoku. Samo miasto bardzo mi się spodobało. Stadion sprawia pozytywne wrażenie, ośrodek treningowy jest na najwyższym poziomie. Spodobała mi się także nowa szatnia, dlatego fajnie, że tutaj jestem - stwierdził.

Były kapitan reprezentacji Słowenii do lat 21 rozegrał w tym sezonie 12 spotkań.

Jagiellonia Białystok już w niedzielę rozegra pierwszy mecz w ramach rundy wiosennej Ekstraklasy. Na wstępie zmierzy się z Piastem Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy