OFICJALNIE: Duże wzmocnienie Pogoni Siedlce

OFICJALNIE: Duże wzmocnienie Pogoni Siedlce
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o transferze Andrzeja Rybskiego.

Drużyna z dolnej połowy tabeli pierwszej ligi zakontraktowała Andrzeja Rybskiego. 32-letni zawodnik związał się nowym zespołem umową do końca czerwca 2019 roku. Jego transfer z Chojniczanki Chojnice prawdopodobnie nie był zbyt drogi, bowiem wraz z początkiem lipca bieżącego roku zostałby wolnym zawodnikiem.

Nowy pomocnik Pogoni Siedlce prawdopodobnie najlepiej kojarzy się polskim kibicom z występami w Lechii. Szczególnie głośno zrobiło się na jego temat, gdy w Lechii stworzył przez jeden sezon duet bliźniaków z Łotyszem, Ivansem Lukjanovsem.

Rybski przyszedł na świat w Wolfsburgu z racji tego, że jego ojciec – również Andrzej – był hokeistą, który reprezentował niemieckie kluby. 32-latek rozpoczynał swoją karierę w Polsce, stawiając pierwsze kroki piłkarskie w szkółce ŁKS-u Łódź, ale debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył w barwach Widzewa. Później reprezentował również takie zespoły jak: Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Odra Wodzisław Śląski czy Termalica.

W ostatnim czasie Rybski był związany z Chojniczanką Chojnice, dla której gra od początku 2014 roku. W zespole aktualnego lidera Nice 1 Ligi zanotował łącznie 106 występów, podczas których zdobył 24 trafienia i zanotował 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy