OFICJALNIE: Duże zmiany w FC Metz. Nowy trener i dyrektor sportowy

OFICJALNIE: Duże zmiany w FC Metz. Nowy trener i dyrektor sportowy fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Metz

FC Metz poinformowało o wyborze trenera oraz dyrektora sportowego. Stanowiska zostały powierzone László Bölöniemu i Pierre’owi Dréossiemu.

„Les Grenats” mają za sobą fatalny sezon, którego zwieńczeniem był spadek do Ligue 2. To prowadzi do dużych zmian w pionie sportowym klubu.

Dziewiętnasta ekipa kampanii 2021/2022 we francuskiej ekstraklasie dokonała niejako dwóch transferów z Panathinaikosu i zatrudniała związanych dotąd z ateńczykami László Bölöniego oraz Pierre’a Dréossiego.

Dla 69-letniego Rumuna to powrót nad Sekwanę po 11 latach przerwy. Wcześniej prowadził on RC Lens, a na początku XXI wieku odpowiadał jeszcze za wyniki Stade Rennais i AS Monaco.

62-letni Francuz jest postacią doskonale znaną kibicom francuskiej piłki. Pracował bowiem w Lille OSC, Stade Rennais czy Paris FC.

Teraz ta dwójka staje na czele projektu, a jej głównym celem jest wprowadzeniem drużyny do Ligue 1.

Wcześniej trenerem FC Metz był Frédéric Antonetti.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy