OFICJALNIE: Duże zmiany w FC Metz. Nowy trener i dyrektor sportowy

OFICJALNIE: Duże zmiany w FC Metz. Nowy trener i dyrektor sportowy fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Metz

FC Metz poinformowało o wyborze trenera oraz dyrektora sportowego. Stanowiska zostały powierzone László Bölöniemu i Pierre’owi Dréossiemu.

„Les Grenats” mają za sobą fatalny sezon, którego zwieńczeniem był spadek do Ligue 2. To prowadzi do dużych zmian w pionie sportowym klubu.

Dziewiętnasta ekipa kampanii 2021/2022 we francuskiej ekstraklasie dokonała niejako dwóch transferów z Panathinaikosu i zatrudniała związanych dotąd z ateńczykami László Bölöniego oraz Pierre’a Dréossiego.

Dla 69-letniego Rumuna to powrót nad Sekwanę po 11 latach przerwy. Wcześniej prowadził on RC Lens, a na początku XXI wieku odpowiadał jeszcze za wyniki Stade Rennais i AS Monaco.

62-letni Francuz jest postacią doskonale znaną kibicom francuskiej piłki. Pracował bowiem w Lille OSC, Stade Rennais czy Paris FC.

Teraz ta dwójka staje na czele projektu, a jej głównym celem jest wprowadzeniem drużyny do Ligue 1.

Wcześniej trenerem FC Metz był Frédéric Antonetti.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy