Oficjalnie: Duże zmiany w Śląsku. Ośmiu zawodników opuszcza klub!

Oficjalnie: Duże zmiany w Śląsku. Ośmiu zawodników opuszcza klub!
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Do kolejnych zmian personalnych doszło w Śląsku Wrocław. Klub opuści kilku podstawowych piłkarzy.

Pierwszym zawodnikiem, który odszedł z ekipy z Dolnego Śląska jest Ryota Morioka, o którego transferze już pisaliśmy.

Oprócz Japończyka wrocławski zespół opuści również trójka regularnie występujących w ostatnim sezonie zawodników: Mariusz Pawełek, Ostoja Stjepanović i Peter Grajciar. Najbliżej pozostania w Śląsku był doświadczony bramkarz, jednak najwidoczniej klub będzie chciał postawić odważniej na powracającego z rocznego wypożyczenia Jakuba Wrąbla. To właśnie Pawełek zaliczył dla drużyny z Wrocławia najwięcej spotkań z powyższej trójki - 88. Tylko jeden sezon w Śląsku spędził Stjepanović, który do "Wojskowych" trafił jeszcze za czasów Mariusza Rumaka.

Drużynę Jana Urbana opuścili również wypożyczeni zawodnicy: Mateusz Lewandowski, Łukasz Zwoliński, Aleksandar Kovacević, Joan Angel Roman oraz Alvarinho. 

We Wrocławiu wciąż trwają spekulacje na temat zmian właścicielskich w klubie. Konsekwencją takich roszad może być nawet zatrudnienie na stanowisku trenera pierwszej drużyny Michała Probierza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy