Oficjalnie: Duże zmiany w Śląsku. Ośmiu zawodników opuszcza klub!

Oficjalnie: Duże zmiany w Śląsku. Ośmiu zawodników opuszcza klub! fot. Transfery.info
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Do kolejnych zmian personalnych doszło w Śląsku Wrocław. Klub opuści kilku podstawowych piłkarzy.

Pierwszym zawodnikiem, który odszedł z ekipy z Dolnego Śląska jest Ryota Morioka, o którego transferze już pisaliśmy.

Oprócz Japończyka wrocławski zespół opuści również trójka regularnie występujących w ostatnim sezonie zawodników: Mariusz Pawełek, Ostoja Stjepanović i Peter Grajciar. Najbliżej pozostania w Śląsku był doświadczony bramkarz, jednak najwidoczniej klub będzie chciał postawić odważniej na powracającego z rocznego wypożyczenia Jakuba Wrąbla. To właśnie Pawełek zaliczył dla drużyny z Wrocławia najwięcej spotkań z powyższej trójki - 88. Tylko jeden sezon w Śląsku spędził Stjepanović, który do "Wojskowych" trafił jeszcze za czasów Mariusza Rumaka.

Drużynę Jana Urbana opuścili również wypożyczeni zawodnicy: Mateusz Lewandowski, Łukasz Zwoliński, Aleksandar Kovacević, Joan Angel Roman oraz Alvarinho. 

We Wrocławiu wciąż trwają spekulacje na temat zmian właścicielskich w klubie. Konsekwencją takich roszad może być nawet zatrudnienie na stanowisku trenera pierwszej drużyny Michała Probierza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy