Oficjalnie: Duże zmiany w Śląsku. Ośmiu zawodników opuszcza klub!

Oficjalnie: Duże zmiany w Śląsku. Ośmiu zawodników opuszcza klub!
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Do kolejnych zmian personalnych doszło w Śląsku Wrocław. Klub opuści kilku podstawowych piłkarzy.

Pierwszym zawodnikiem, który odszedł z ekipy z Dolnego Śląska jest Ryota Morioka, o którego transferze już pisaliśmy.

Oprócz Japończyka wrocławski zespół opuści również trójka regularnie występujących w ostatnim sezonie zawodników: Mariusz Pawełek, Ostoja Stjepanović i Peter Grajciar. Najbliżej pozostania w Śląsku był doświadczony bramkarz, jednak najwidoczniej klub będzie chciał postawić odważniej na powracającego z rocznego wypożyczenia Jakuba Wrąbla. To właśnie Pawełek zaliczył dla drużyny z Wrocławia najwięcej spotkań z powyższej trójki - 88. Tylko jeden sezon w Śląsku spędził Stjepanović, który do "Wojskowych" trafił jeszcze za czasów Mariusza Rumaka.

Drużynę Jana Urbana opuścili również wypożyczeni zawodnicy: Mateusz Lewandowski, Łukasz Zwoliński, Aleksandar Kovacević, Joan Angel Roman oraz Alvarinho. 

We Wrocławiu wciąż trwają spekulacje na temat zmian właścicielskich w klubie. Konsekwencją takich roszad może być nawet zatrudnienie na stanowisku trenera pierwszej drużyny Michała Probierza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy