OFICJALNIE: Dwaj nowi piłkarze Grasshopperu

OFICJALNIE: Dwaj nowi piłkarze Grasshopperu fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Grasshopper Club Zürich

Grasshopper Club Zürich poinformował o najświeższych ruchach kadrowych swojej drużyny.

Najważniejszą informacją jest rozwiązanie umowy z Nabilem Bahouim. 27-letni reprezentant Szwecji w obecnym sezonie rozegrał w koszulce klubowej 19 spotkań, strzelił trzy gole i zanotował tyle samo asyst. Pomimo tego strony postanowiły o rozstaniu. W przeszłości rosły skrzydłowy (188 centymetrów wzrostu) przywdziewał trykot takich drużyn jak Al-Ahli czy Hamburger SV. 

Oprócz Szweda Grasshoopper opuścił Numa Lavanchy, który przeniósł się do FC Lugano. 25-letni prawy defensor podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. To były młodzieżowy reprezentant Szwajcarii.

Klub szybko zareagował na te ubytki i ściągnął dwóch nowych piłkarzy. Są to Mersim Asllani i Euclides Cabral. 19-letni skrzydłowy przybył z FC Lausanne-Sport i związał się z nowym zespołem kontraktem do 30 czerwca 2023 roku. Natomiast 20-letni prawy obrońca został sprowadzony z akademii Sportingu. Portugalczyk także podpisał czteroipółletnie porozumienie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy