OFICJALNIE: Dwaj nowi piłkarze Grasshopperu

OFICJALNIE: Dwaj nowi piłkarze Grasshopperu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Grasshopper Club Zürich

Grasshopper Club Zürich poinformował o najświeższych ruchach kadrowych swojej drużyny.

Najważniejszą informacją jest rozwiązanie umowy z Nabilem Bahouim. 27-letni reprezentant Szwecji w obecnym sezonie rozegrał w koszulce klubowej 19 spotkań, strzelił trzy gole i zanotował tyle samo asyst. Pomimo tego strony postanowiły o rozstaniu. W przeszłości rosły skrzydłowy (188 centymetrów wzrostu) przywdziewał trykot takich drużyn jak Al-Ahli czy Hamburger SV. 

Oprócz Szweda Grasshoopper opuścił Numa Lavanchy, który przeniósł się do FC Lugano. 25-letni prawy defensor podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. To były młodzieżowy reprezentant Szwajcarii.

Klub szybko zareagował na te ubytki i ściągnął dwóch nowych piłkarzy. Są to Mersim Asllani i Euclides Cabral. 19-letni skrzydłowy przybył z FC Lausanne-Sport i związał się z nowym zespołem kontraktem do 30 czerwca 2023 roku. Natomiast 20-letni prawy obrońca został sprowadzony z akademii Sportingu. Portugalczyk także podpisał czteroipółletnie porozumienie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy