Oficjalnie: Dwaliszwili opuszcza Pogoń

Oficjalnie: Dwaliszwili opuszcza Pogoń
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Szczecin

Wladimer Dwaliszwili rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Pogonią Szczecin.

Były napastnik Legii i Polonii Warszawa trafił do ekipy "Dumy Pomorza" w sierpniu 2015 roku z Odense Boldklub. Doświadczony Gruzin miał wzmocnić ofensywę zespołu prowadzonego wówczas przez Czesława Michniewicza. W pierwszej części sezonu udało mu się zdobyć jedynie dwie bramki (obie zdobył w grudniowym meczu z Podbeskidziem. Wiosną zaliczył tylko jedno trafienie, ale aż pięciokrotnie asystował przy golach kolegów.

Po dzisiejszym ogłoszeniu transferu Spasa Delewa stało się jasne, że 30-latek opuści zespół ze Szczecina. Nowy nabytek drużyny Kazimierza Moskala otrzymał bowiem numer "11", z którym w minionych rozgrywkach występował napastnik. Kilkanaście minut później oficjalna strona Pogoni podała informacje o rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z Gruzinem.

Dwaliszwili może jednak w przyszłym sezonie dalej występować w Ekstraklasie. Według "Kuriera Szczecińskiego" jego usługami jest zainteresowany beniaminek Ekstraklasy - Wisła Płock.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy