Oficjalnie: Dwaliszwili w nowym klubie. Egzotyka!

Oficjalnie: Dwaliszwili w nowym klubie. Egzotyka!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ProSport Manager

Wladimer Dwaliszwili został nowym zawodnikiem FK Atyrau.

Doświadczony Gruzin ostatnie pół roku spędził w rodzimym Dinamie Tbilisi, do którego latem przeniósł się z Pogoni Szczecin. Poprzedni sezon w jej barwach zakończył z trzema bramkami i pięcioma asystami w 28 spotkaniach Ekstraklasy. Już w Gruzji 30-latek rozegrał siedem ligowych spotkań, w których strzelił dwa gole.

Jego kontrakt z Dinamem był ważny do końca sezonu, ale Dwaliszwili będzie kontynuował swoją karierę w Kazachstanie. Z nowym klubem związał się roczną umową.

Drużyna z Atyrau zakończyła fazę zasadniczą poprzedniego sezonu kazachskiej ekstraklasy na siódmym miejscu w tabeli. Po fazie finałowej spadła na ósmą lokatę, notując w sumie 10 zwycięstw w 32 spotkaniach.

W 28 z nich wystąpił Przemysław Trytko, który wcześniej grał w Koronie Kielce. 29-latek zanotował w sumie siedem trafień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy