Oficjalnie: Dwaliszwili w Odense

Oficjalnie: Dwaliszwili w Odense
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Odense Boldklub

Zgodnie z przewidywaniami, Wladimer Dwaliszwili podpisał dwuletni kontrakt z duńskim Odense Boldklub.

Gruzin do nowego klubu trafił na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa (ZOBACZ). W OB będzie grał w koszulce z numerem 13.

- Nie jest tajemnicą, że bardzo staraliśmy się o wzmocnienie naszego ataku. Zespół zasilił ostatnio Thomas Mikkelsen, a teraz Dwaliszwili. Wladimer to bardzo ciekawy zawodnik, który przyciągnął uwagę wielu klubów, dlatego cieszymy się, że wybrał właśnie naszą ofertę. Ten zawodnik posiada doświadczenie z gry w Izraelu i Polsce, które może okazać się niezwykle ważne podczas gry w lidze duńskiej - powiedział dyrektor sportowy Odense, Jesper Hansen.

28-latek w barwach mistrza Polski w sezonie 2013/14 strzelił 15 ligowych bramek. Jest też reprezentantem Gruzji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy