Oficjalnie: Dwaliszwili w Pogoni

Oficjalnie: Dwaliszwili w Pogoni
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Szczecin

Wladimer Dwaliszwili został nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin.

Gruziński napastnik powraca do Polski po rocznym pobycie w duńskim Odense BK. Wcześniej był zawodnikiem Polonii i Legii Warszawa - w barwach "Czarnych Koszul" wziął udział w 27 spotkaniach ligowych, w których zdobył 10 bramek, a jego bilans w "Wojskowych" to 53 mecze i 21 goli. W ostatnim sezonie zaliczył 12 występów, w których dwukrotnie pokonał bramkarza rywali.

Wychowanek Iberii Tbilisi przeszedł dziś testy medyczne. Z "Dumą Pomorza" związał się trzyletnią umową. Klub ze Szczecina zakontraktował go jako wolnego zawodnika.

- Dwaliszwili może grać jako zawodnik numer 10, czyli podwieszony napastnik, skrzydłowy i wysunięty napastnik. Są to trzy jego pozycje. Jest to dla nas spore wzmocnienie – powiedział trener Pogoni Czesław Michniewicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy