Oficjalnie: Dwóch nowych graczy Lorient

Oficjalnie: Dwóch nowych graczy Lorient
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Lorient

Lindsay Rose i Yrondu Musavu-King zasilili szeregi FC Lorient.

Obaj piłkarze trafili do ekipy z Ligue 1 na zasadzie półrocznych wypożyczeń. Warto jednak zauważyć, że przedstawiciele "Morszczuków" zapewnili sobie prawo pierwokupu pierwszego z nich.

Rose od lipca 2014 roku reprezentował barwy Olympique Lyon. Od tego czasu 23-latek rozegrał dla "Les Gones" tylko 19 spotkań. Z kolei Musavu-King od startu obecnych rozgrywek był członkiem drużyny Granady. Ośmiokrotny reprezentant Gabonu nie wystąpił jednak w ani jednym spotkaniu hiszpańskiego zespołu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy