Oficjalnie: Dwóch nowych zawodników w Cruz Azul

Oficjalnie: Dwóch nowych zawodników w Cruz Azul
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cruz Azul

Joffre Guerrón i Aldo Leão Ramírez zasilili szeregi Cruz Azul.

Pierwszy z nich przeniósł się do popularnych "Máquina" na zasadzie transferu definitywnego z Tigres UANL, dla którego rozegrał w tym sezonie 13 meczów i zdobył w nich dwa gole. Warto również wspomnieć, że 30-latek pół roku temu został wybrany najlepszym piłkarzem Copa Libertadores. Przypominamy, że ekwadorski napastnik poprowadził ekipę "Tygrysów" do finału tych rozgrywek, w którym jego drużyna przegrała z River Plate (0:0, 0:3).

Z kolei drugi nabytek Cruz Azul będzie występował w nowym klubie na zasadzie wypożyczenia z Atlasu Guadalajara. 30-krotny reprezentant Kolumbii w trwających rozgrywkach wystąpił w 18 spotkaniach "Czerwono-Czarnych" i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy