Oficjalnie: Dwóch nowych zawodników w Cruz Azul

Oficjalnie: Dwóch nowych zawodników w Cruz Azul
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cruz Azul

Joffre Guerrón i Aldo Leão Ramírez zasilili szeregi Cruz Azul.

Pierwszy z nich przeniósł się do popularnych "Máquina" na zasadzie transferu definitywnego z Tigres UANL, dla którego rozegrał w tym sezonie 13 meczów i zdobył w nich dwa gole. Warto również wspomnieć, że 30-latek pół roku temu został wybrany najlepszym piłkarzem Copa Libertadores. Przypominamy, że ekwadorski napastnik poprowadził ekipę "Tygrysów" do finału tych rozgrywek, w którym jego drużyna przegrała z River Plate (0:0, 0:3).

Z kolei drugi nabytek Cruz Azul będzie występował w nowym klubie na zasadzie wypożyczenia z Atlasu Guadalajara. 30-krotny reprezentant Kolumbii w trwających rozgrywkach wystąpił w 18 spotkaniach "Czerwono-Czarnych" i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy