OFICJALNIE: Dwóch podstawowych piłkarzy WHU nie zagra przez trzy miesiące

OFICJALNIE: Dwóch podstawowych piłkarzy WHU nie zagra przez trzy miesiące
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: West Ham United

West Ham United ma dobre wiadomości dla swoich kibiców pod względem transferowym, ale też złe, gdy mowa o urazach piłkarzy.

Andy Carroll i Winston Reid przez najbliższych kilka miesięcy będą wyłączeni z gry.

West Ham wrócił niedawno do treningów. Wraz z nowym sezonem stery nad zespołem objął Manuel Pellegrini. Od samego początku szkoleniowiec musi borykać się z dużymi problemami. Wykluczeni z gry są bowiem jego dwaj bardzo ważni zawodnicy. Mowa o Andym Carrollu i Winstonie Reidzie.

29-latek stracił dużą część minionego sezonu przez uraz, co odbiło się na jego liczbie występów. Na ligowych boiskach rozegrał zaledwie 16 spotkań. Przed rozpoczęciem następnych rozgrywek miał ogromne nadzieje, które po raz kolejny zostały zniweczone przez kontuzję. Carroll musiał poddać się operacji kostki. Według pierwszych rokowań do treningów może wrócić za około trzy miesiące.

Sprawy nie mają się lepiej w przypadku drugiego z wyżej wspomnianych piłkarzy. Reid ma za sobą zabieg kolana i, podobnie jak w przypadku Anglika, czeka go trzymiesięczny rozbrat z futbolem.

- To duży cios dla zespołu. Mam jednak nadzieję, że rehabilitacja przebiegnie pomyślnie i zobaczymy ich na boisku tak szybko, jak to tylko możliwe — powiedział Pellegrini.

- Straciliśmy dwóch piłkarzy, występujących w kluczowych obszarach. Teraz wspólnie z właścicielami będziemy pracować nad tym, aby ewentualnie sprowadzić do drużyny kogoś, kto załata luki — dodał menadżer „Młotów”.

West Ham potwierdził również jedną dobrą wiadomość. Do treningów z zespołem wraca wkrótce Manuel Lanzini, który borykał się z kontuzją kolana, co z kolei uniemożliwiło mu start w Mistrzostwach Świata.

WHU w trwającym oknie sprowadziło już Issę Diopa, Andrija Jarmołenkę, Łukasza Fabiańskiego, Ryana Fredericksa i Jacka Wilshere'a. Jutro potwierdzony powinien zostać Felipe Anderson. Na tym jednak nie koniec, co wynika z powyższych słów Pellegriniego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy