OFICJALNIE: Dzisiaj DZIEWIĄTY transfer Legii Warszawa

OFICJALNIE: Dzisiaj DZIEWIĄTY transfer Legii Warszawa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa

Carlos Miguel Ribeiro Dias, znany jako Cafú, zwiąże się dzisiaj z Legią Warszawa.

Zawodnik dzisiaj przejdzie testy medyczne, po których z poziomu trybun obejrzy na Łazienkowskiej ligowy hit: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Umowa wypożyczenia z FC Metz będzie obowiązywała do 30 czerwca 2019 roku. W kontrakcie zawarto opcję pierwokupu.

25-letni środkowy pomocnik w trwającym sezonie grał w FC Metz. W dziesięciu meczach Ligue 1 spędził na boisku 680 minut, ale ostatni raz zameldował się tam w listopadzie. Mimo tego, zapewne pozostałby w klubie przynajmniej do końca sezonu, gdyby nie starcie z trenerem Frédérikiem Hantzem. Panowie pokłócili się podczas jednego z treningów, a miało nawet dojść do rękoczynów - rozdzielili ich inni piłkarze Metz.

Cafú jest Portugalczykiem. W ojczyźnie występował w rezerwach Benfiki oraz Vitórii Guimarães. Nie zadebiutował w kadrze narodowej, ale ma dość bujną karierę w reprezentacjach juniorskich - od U-15 do U-20 (z U-19 w 2012 roku brał udział w Mistrzostwach Europy). 

W trwającym do jutra oknie Legia sprowadziła już ośmiu zawodników: Domagoja Antolicia, Eduardo da Silvę, Marko Vešovicia, Mikołaja Kwietniewskiego, Williama Rémy'ego, Vjaceslavsa Kudrjavcevsa, Chrisa Phillipsa i Briana Iloskiego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy