OFICJALNIE: Dziwny transfer Rakelsa

OFICJALNIE: Dziwny transfer Rakelsa fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Riga FC

Deniss Rakels znalazł sobie nowy zespół.

Łotewski napastnik wrócił do ojczyzny i w najbliższym czasie będzie reprezentował barwy zespołu Riga FC.

W sezonie 2017/2018 Rakels występował w Lechu Poznań i Cracovii, do których to klubów był wypożyczany z Reading. W koszulce pierwszego rozegrał 11 spotkań w Ekstraklasie (zero trafień), a w barwach drugiej - 12, strzelając w nich jednego gola. Wszystko wskazuje na to, że następnie rozstał się on z angielskim klubem.

Przypomnijmy, że to właśnie z Cracovii Rakels swego czasu trafił do Reading. Biorąc pod uwagę polskie kluby, 25-latek grał jeszcze w Zagłębiu Lubin i GKS-ie Katowice. Jego łączny dorobek w Ekstraklasie to 93 spotkania i 27 asyst.

Transfer Rakelsa do Rygi jest dość dziwny, ponieważ działacze Riga FC poinformowali o jego pozyskaniu na zasadzie wypożyczenia z cypryjskiego Pafos. Wcześniej nie pojawiały się doniesienia o takim transferze napastnika.

Ekipa z Rygi zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli łotewskiej ekstraklasy (gra się tam systemem wiosna-jesień).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy