Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa

Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Dinamo Moskwa

Zaledwie pół roku trwała przygoda Balázsa Dzsudzsáka z Anży Machaczkała. Węgier przeniósł się do innego rosyjskiego klubu - Dinama Moskwa.

Węgierski pomocnik podpisał z moskiewskim klubem czteroletnią umowę, a oficjalne potwierdzenie transferu pojawiło się w czwartek na stronie internetowej Dinama.

- Zarząd Dinama Moskwa informuje o sprowadzeniu Balázsa Dzsudzsáka. Piłkarz związał się z naszym klubem czteroletnim kontraktem - czytamy w oświadczeniu.

Oficjalnej wysokości transferu nie podano, ale media mówią, że 25-latek kosztował około 15 milionów euro.

Dzsudzsák jest drugim piłkarzem, który opuścił w styczniu Anży. Wcześniej klub z Machaczkały sprzedał do katarskiego Al-Gharafa brazylijskiego napastnika Diego Tardellego za 7 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy