Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa

Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Dinamo Moskwa

Zaledwie pół roku trwała przygoda Balázsa Dzsudzsáka z Anży Machaczkała. Węgier przeniósł się do innego rosyjskiego klubu - Dinama Moskwa.

Węgierski pomocnik podpisał z moskiewskim klubem czteroletnią umowę, a oficjalne potwierdzenie transferu pojawiło się w czwartek na stronie internetowej Dinama.

- Zarząd Dinama Moskwa informuje o sprowadzeniu Balázsa Dzsudzsáka. Piłkarz związał się z naszym klubem czteroletnim kontraktem - czytamy w oświadczeniu.

Oficjalnej wysokości transferu nie podano, ale media mówią, że 25-latek kosztował około 15 milionów euro.

Dzsudzsák jest drugim piłkarzem, który opuścił w styczniu Anży. Wcześniej klub z Machaczkały sprzedał do katarskiego Al-Gharafa brazylijskiego napastnika Diego Tardellego za 7 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy