Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa

Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Dinamo Moskwa

Zaledwie pół roku trwała przygoda Balázsa Dzsudzsáka z Anży Machaczkała. Węgier przeniósł się do innego rosyjskiego klubu - Dinama Moskwa.

Węgierski pomocnik podpisał z moskiewskim klubem czteroletnią umowę, a oficjalne potwierdzenie transferu pojawiło się w czwartek na stronie internetowej Dinama.

- Zarząd Dinama Moskwa informuje o sprowadzeniu Balázsa Dzsudzsáka. Piłkarz związał się z naszym klubem czteroletnim kontraktem - czytamy w oświadczeniu.

Oficjalnej wysokości transferu nie podano, ale media mówią, że 25-latek kosztował około 15 milionów euro.

Dzsudzsák jest drugim piłkarzem, który opuścił w styczniu Anży. Wcześniej klub z Machaczkały sprzedał do katarskiego Al-Gharafa brazylijskiego napastnika Diego Tardellego za 7 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy