Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa

Oficjalnie: Dzsudzsák w Dinamie Moskwa
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Dinamo Moskwa

Zaledwie pół roku trwała przygoda Balázsa Dzsudzsáka z Anży Machaczkała. Węgier przeniósł się do innego rosyjskiego klubu - Dinama Moskwa.

Węgierski pomocnik podpisał z moskiewskim klubem czteroletnią umowę, a oficjalne potwierdzenie transferu pojawiło się w czwartek na stronie internetowej Dinama.

- Zarząd Dinama Moskwa informuje o sprowadzeniu Balázsa Dzsudzsáka. Piłkarz związał się z naszym klubem czteroletnim kontraktem - czytamy w oświadczeniu.

Oficjalnej wysokości transferu nie podano, ale media mówią, że 25-latek kosztował około 15 milionów euro.

Dzsudzsák jest drugim piłkarzem, który opuścił w styczniu Anży. Wcześniej klub z Machaczkały sprzedał do katarskiego Al-Gharafa brazylijskiego napastnika Diego Tardellego za 7 milionów euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy