OFICJALNIE: Dzsudzsák znowu wybrał portfelem

OFICJALNIE: Dzsudzsák znowu wybrał portfelem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Al-Ittihad Kalba

Spekulowano, że Balázs Dzsudzsák powróci do Europy po dwóch latach gry w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jednak nic z tego.

31-letni Węgier związał się z Al-Ittihad Kalba.

Jest to spore zaskoczenie, bo Dzsudzsáka po dwóch latach występów w Al Wahda łączono z Fortuną Sittard. Wydawało się, że w najbliższych dniach skrzydłowy podpisze umowę właśnie z klubem Eredivisie. Ostatecznie jednak na ostatniej prostej bezproblemowo Holendrów przelicytowali Arabowie.

Al-Ittihad Kalba to beniaminek Gulf League, który sezon rozpoczął od wyjazdowej porażki 2-6 z... Al Wahda i domowego zwycięstwa 2-0 z Emirates.

Jeśli uda się szybko sformalizować transfer, wówczas najdroższy piłkarz w historii Węgier (19 milionów euro, gdy w 2012 roku zamienił Anży Machaczkałę na Dynamo Moskwa) zadebiutuje już w piątek meczem przeciwko Al Dhafra.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy