OFICJALNIE: Ebenezer w ŁKS-ie

OFICJALNIE: Ebenezer w ŁKS-ie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o pozyskaniu Kelechukwu Ebenezera.

Spadkowicz z Ekstraklasy jest niezwykle aktywny na rynku transferowym. Do tej pory do drużyny prowadzonej przez Wojciecha Stawowego dołączyli między innymi Jakub Tosik i Marcel Wszołek.

Teraz ich los podzielił też Kelechukwu Ebenezer, który przenosi się do Łodzi z Escoli Warszawa. Z nowym zespołem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

- To zawodnik, który dobrze realizuje założenia taktyczne. W Escoli miał okazję współpracować z Wojciechem Stawowym, więc nie powinien mieć problemu z tym, by przywyknąć do stylu gry preferowanego przez nasz zespół - powiedział asystent Wojciecha Stawowego, Roland Thomas.

Nigeryjczyk, który najlepiej czuje się na lewym skrzydle, występował w minionym sezonie wyłącznie w Centralnej Lidze Juniorów. Tam w 16 meczach strzelił trzy bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy