OFICJALNIE: Ebenezer w ŁKS-ie

OFICJALNIE: Ebenezer w ŁKS-ie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o pozyskaniu Kelechukwu Ebenezera.

Spadkowicz z Ekstraklasy jest niezwykle aktywny na rynku transferowym. Do tej pory do drużyny prowadzonej przez Wojciecha Stawowego dołączyli między innymi Jakub Tosik i Marcel Wszołek.

Teraz ich los podzielił też Kelechukwu Ebenezer, który przenosi się do Łodzi z Escoli Warszawa. Z nowym zespołem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

- To zawodnik, który dobrze realizuje założenia taktyczne. W Escoli miał okazję współpracować z Wojciechem Stawowym, więc nie powinien mieć problemu z tym, by przywyknąć do stylu gry preferowanego przez nasz zespół - powiedział asystent Wojciecha Stawowego, Roland Thomas.

Nigeryjczyk, który najlepiej czuje się na lewym skrzydle, występował w minionym sezonie wyłącznie w Centralnej Lidze Juniorów. Tam w 16 meczach strzelił trzy bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League OFICJALNIE: Mistrzostwa Europy do lat 19 odwołane. UEFA wyznaczyła zespoły do Mistrzostw Świata U-20 OFICJALNIE: Mistrzostwa Europy do lat 19 odwołane. UEFA wyznaczyła zespoły do Mistrzostw Świata U-20 Vuković o Kucharczyku: Nie wierzę w niego jako człowieka Vuković o Kucharczyku: Nie wierzę w niego jako człowieka Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Arsenal: Mesut Özil poza grą do stycznia Arsenal: Mesut Özil poza grą do stycznia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy