OFICJALNIE: Eddie Howe na dłużej w Newcastle United

OFICJALNIE: Eddie Howe na dłużej w Newcastle United fot. Newcastle United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Newcastle United

Newcastle United poinformowało o nowym kontrakcie dla Eddiego Howe'a.

Eddie Howe przychodził do Newcastle United, kiedy zespół znajdował się w strefie spadkowej, czyli w listopadzie 2021 roku. Zatrudnienie go w roli menedżera okazało się jednak strzałem w dziesiątkę.

44-latek od początku pobytu na St James’ Park radzi sobie naprawdę dobrze i ma ogromne wsparcie od saudyjskich właścicieli klubu. Wydaje się więc, że z miesiąca na miesiąc drużyna powinna radzić sobie tylko lepiej.

Zaufanie do Howe'a zostało zresztą potwierdzone w piątek. Za pośrednictwem oficjalnych mediów angielski klub poinformował bowiem o nowej umowie dla tego szkoleniowca.

Związany w przeszłości między innymi z Bournemouth trener złożył podpis pod wieloletnią umową. Jej dokładne szczegóły nie są na ten moment znane.

- To wspaniałe uczucie, bo mogę poświęcić swoją przyszłość temu niesamowitemu klubowi. Jestem niezwykle dumny, że mogę trenować Newcastle i cieszę się każdą chwilą tutaj. Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować moim asystentom, zawodnikom oraz kibicom. Oni wszyscy sprawiają codziennie, że czuję się tu wyjątkowo - powiedział Howe.

Newcastle United zakończyło poprzedni sezon na solidnym jedenastym miejscu, a obecne rozgrywki Premier League rozpocznie w sobotnie popołudnie. Przeciwnikiem „Srok” będzie beniaminek - Nottingham Forest. Pierwszy gwizdek o 16:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy