OFICJALNIE: Eintracht Frankfurt pozyskał wielki talent z Turcji. 18-latek ma już 10 bramek w tym sezonie

OFICJALNIE: Eintracht Frankfurt pozyskał wielki talent z Turcji. 18-latek ma już 10 bramek w tym sezonie fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt poinformował o podpisaniu przedwstępnych kontraktów z Christopherem Lenzem i Alim Akmanem.

Mimo że „Orły” nie są zbytnio aktywne, jeśli chodzi o ciągle trwające zimowe okno transferowe i pozyskały jak dotąd jedynie Lukę Jovicia, to zdecydowanie przodują pod względem wzmocnień na kampanię 2021/2022.

W ubiegły czwartek niemiecki klub potwierdził angaż na zasadzie wolnego transferu Christophera Lenza, lewego obrońcy obecnie związanego z Unionem Berlin, a teraz poinformowano o pozyskaniu jeszcze jednego zawodnika.

1 lipca do Eintrachtu Frankfurt dołączy Ali Akman, a więc środkowy napastnik określany w Turcji mianem ogromnego talentu. 18-latek w barwach Bursasporu na zapleczu Süper Lig rozegrał w tym sezonie 18 spotkań, strzelił 10 goli oraz zanotował trzy asysty.

Jednym z walorów dwukrotnego reprezentanta „Gwiazd Półksiężyca” jest jego wszechstronność. Poza nominalną pozycją może on bowiem zajmować miejsce na obu skrzydłach. Z przyszłym pracodawcą podpisał umowę do 30 czerwca 2025 roku.

W ten sposób przedstawiciel Bundesligi ubezpieczył się na wypadek niemal przesądzonego powrotu Jovicia do Realu Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy