OFICJALNIE: Eintracht Frankfurt zakończył współpracę z Kaspersky Lab

OFICJALNIE: Eintracht Frankfurt zakończył współpracę z Kaspersky Lab fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt poinformował o zakończeniu współpracy z przedsiębiorstwem Kaspersky Lab.

Władze Eintrachtu rozwiązały umowę sponsorską z rosyjską firmą Kaspersky ze skutkiem natychmiastowym.

„Po wtorkowym oficjalnym ostrzeżeniu niemieckiego Federalnego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Cybernetycznego (BSI), który wyraża wątpliwości co do wiarygodności firmy Kaspersky, producenta systemów cyberbezpieczeństwa, partnerstwo zbudowane na zaufaniu do jej produktów i usług nie jest już możliwe” - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez Eintracht.

- Ostrzeżenie BSI oznacza decydującą zmianę dotychczasowego stanu, a tym samym naszego zaufania do produktów i usług firmy Kaspersky. Poinformowaliśmy kierownictwo firmy, że wypowiadamy umowę sponsorską ze skutkiem natychmiastowym. Patrząc wstecz, możemy nazwać nasze partnerstwo z firmą niezawodnym i udanym. Od blisko czterech lat cieszyliśmy się dobrymi relacjami z zaangażowanymi w nie osobami. Bardzo żałujemy takiego rozwoju sytuacji - przyznał dyrektor generalny Eintrachtu Axel Hellmann.

Drużyna Eintrachtu zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Bundesligi. W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy ekipa z Frankfurtu wygrała z Realem Betis 2:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy