OFICJALNIE: Ekstraklasowicz na testach w Rakowie

OFICJALNIE: Ekstraklasowicz na testach w Rakowie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował, że Dariusz Formella przechodzi testy medyczne przed przejściem do zespołu.

W połowie sezonu I ligi beniaminek rozgrywek zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Zespół traci do drugiej Odry Opole zaledwie dwa oczka, a do lidera, czyli Chojniczanki Chojnice, trzy. Nic więc dziwnego, że działacze Rakowa zaczynają myśleć o szybkim awansie do LOTTO Ekstraklasy.

Ze względu na duże plany Raków poczynił już pierwsze ruchy na rynku transferowym, sprowadzając trzech zawodników, czyli Mateusza Zacharę (z CD Tondela), Adama Radwańskiego (wypożyczenie z Wisły Płock) i  Artioma Rachmanowa (z Czarnomorca Odessa). W drodze mają być kolejne wzmocnienia, Jakub Szumski i Maciej Domański, o czym informowaliśmy TUTAJ.

W czwartek zespół z zaplecza LOTTO Ekstraklasy poinformował, że na testach medycznych w klubie przebywa Dariusz Formella. Skrzydłowy Lecha Poznań ostatnie pół roku spędził w Pogoni Szczecin, jednak w województwie zachodniopomorskim zupełnie nie spełnił oczekiwań. Teraz 22-latek spróbuje swoich sił na niższym poziomie rozgrywkowym.

Raków walkę o wypożyczenie skrzydłowego wygrał z GKS-em Katowice. Wiele źródeł informowało już, że 22-latek niemal na pewno trafi do ekipy „Trójkolorowych”, jednak muszą oni obejść się smakiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy