Oficjalnie: Ekwador bez trenera

Oficjalnie: Ekwador bez trenera
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ecuafutbol

Sixto Vizuete został zwolniony z posady selekcjonera reprezentacji Ekwadoru.

Luis Chiriboga Acosta, prezes Ekwadorskiego Związku Piłki Nożnej, przyznał, że federacja rozpoczęła już poszukiwania nowego trenera.

Nazwisko selekcjonera ma być ogłoszone w ciągu 30 najbliższych dni - maksymalnie miesiąc przed towarzyskimi meczami z Meksykiem i Argentyną, które odbędą się 28 i 31 marca.

Sixto Vizuete został opiekunem kadry Ekwadoru 22 lipca zeszłego roku, a na stanowisku zastąpił słynnego Reinaldo Ruedę, zwolnionego po mundialu w Brazylii. Bilans Vizuete z Ekwadorem w ostatnim półroczu to dwie wygrane, remis oraz porażka. Było to drugie podejście 54-latka jako selekcjonera „La Tricolor”. Wcześniej prowadził kadrę narodową w latach 2007–2010.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy