Oficjalnie: Elia w Werderze

Oficjalnie: Elia w Werderze fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Bundesliga.de

Eljero Elia wraca do Bundesligi. W przyszłym sezonie skrzydłowy będzie grał w Werderze Brema.

Zawodnik dzisiaj przeszedł testy medyczne, a zapewne już jutro złoży podpis pod czteroletnią umową. Niemcy za Holendra zapłacą Juventusowi Turyn kwotę w granicach 5-6 milionów euro.

Tym samym Elia kończy bardzo nieudaną przygodę z włoską piłką. W barwach Juve rozegrał on zaledwie cztery mecze w Serie A. 
 
Turyńczycy zapłacili za niego Hamburger SV około 9 milionów euro rok temu. Ze względu na brak występów Holendra w ostatnim czasie teraz nie mogą nawet liczyć na zwrot zainwestowanej kwoty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy