Oficjalnie: Elliot Grandin w OGC Nice!

Oficjalnie: Elliot Grandin w OGC Nice!
Redakcja
Redakcja
Źródło: OGC Nice

Perspektywiczny pomocnik przenosi się do Ligue 1 na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu po zakończeniu sezonu.

Francuz został kupiony przez Blackpool FC w sierpniu 2010 roku za 1,5 miliona euro. Grandin zawodził w ostatnich tygodniach na Bloomfield Road. Rozegrał w tym sezonie tylko 7 spotkań, zaliczając dwa trafienia. 

24-latek karierę piłkarską rozpoczynał w Caen, grał także w Olympique Marsylia, Grenoble i CSKA Sofia. Jest reprezentatntem Francji do lat 21, w kadrze seniorskiej nie zagrał.

Szkoleniowiec Nice, Rene Masiglia potwierdził kilka dni temu, że trwają negocjacje. Dziś zostały zakończone. 
 
Piłkarz nie otrzymywał wielu szans od Iana Hollowaya, po tym gdy klub zakontraktował Kevina Phillipsa w lecie, Lomana LuaLua i utalentowanego
Matta Phillipsa. OSG Nice zajmuje dziewiętnaste miejsce na półmetku i walczy o utrzymanie. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy