OFICJALNIE: Elton Monteiro zagra w Miedzi

OFICJALNIE: Elton Monteiro zagra w Miedzi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica pozyskała Eltona Monteiro.

Po dwóch wiosennych porażkach władze beniaminka zdały sobie sprawę, iż zespół dowodzony przez Dominika Nowaka potrzebuje wzmocnień. Z tego względu zdecydowano się sięgnąć po środkowego obrońcę.

Nowym graczem Miedzi został Elton Monteiro. Defensor przeprowadza się do Polski z ekipy Lausanne-Sport na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Portugalczyk ze szwajcarskim paszportem pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych grupach Sionu, skąd w 2008 roku przeprowadził się do Arsenalu. Później występował jeszcze między innymi w Brugii, czy rezerwach Bragi.

W 2015 roku trafił do drużyny zlokalizowanej w Lozannie. Od początku zanotował na zapleczu szwajcarskiej ekstraklasy dziewięć występów. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy