OFICJALNIE: Elton Monteiro zagra w Miedzi

OFICJALNIE: Elton Monteiro zagra w Miedzi fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica pozyskała Eltona Monteiro.

Po dwóch wiosennych porażkach władze beniaminka zdały sobie sprawę, iż zespół dowodzony przez Dominika Nowaka potrzebuje wzmocnień. Z tego względu zdecydowano się sięgnąć po środkowego obrońcę.

Nowym graczem Miedzi został Elton Monteiro. Defensor przeprowadza się do Polski z ekipy Lausanne-Sport na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Portugalczyk ze szwajcarskim paszportem pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych grupach Sionu, skąd w 2008 roku przeprowadził się do Arsenalu. Później występował jeszcze między innymi w Brugii, czy rezerwach Bragi.

W 2015 roku trafił do drużyny zlokalizowanej w Lozannie. Od początku zanotował na zapleczu szwajcarskiej ekstraklasy dziewięć występów. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy