Oficjalnie: Emanuelson w Fulham

Oficjalnie: Emanuelson w Fulham
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Fulham Londyn

Dotychczas występujący w AC Milan, Urby Emanuelson, dołączył na wypożycznie do Fulham Londyn. W stolicy Anglii grać ma do końca sezonu.

Wychowanek Ajaksu Amsterdam spędził w nim większość swojego życia. W klubie ze stolicy Holandii Emanuelson grał od 8. do 25. roku życia, kiedy to za około 1,7 miliona euro przeniósł się do stolicy Lombardii a konkretnie, AC Milanu.

W klubie z Mediolanu nie grał za wiele i to spowodowało, że chętnie odszedł do Fulham. Jeszcze wczoraj Martin Jol, szkoleniowiec klubu z Londynu, opowiadał o możliwości sprowadzenia Holendra.
 
- Nie  jest łatwo sprowadzić zawodnika AC Milan. Jest bardzo dobrze wyszkolonym zawodnikiem, bardzo mobilnym, szybkim. Może grać na lewej pomocy oraz jako typowa „10”. Potrzebujemy świeżych nóg i wzmocnień składu – mówił Jol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy