OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund

OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund fot. Borussia Dortmund
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Borussia Dortmund

Borussia Dortmund poinformowała, że dokona definitywnego wykupu Emre Cana po zakończeniu obecnego sezonu.

Defensywny pomocnik zasilił szeregi ekipy z Signa Iduna Park tuż przed zamknięciem zimowego okienka transferowego na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Juventusu.

W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się zapis umożliwiający dokonanie definitywnego wykupu 26-letniego zawodnika przez przedstawicieli niemieckiego zespołu po spełnieniu przez niego określonych warunków po zakończeniu obecnego sezonu.

Wiele na to wskazuje, że ustalenia drużyn z Bundesligi i Serie A nie były zbyt wymagające, ponieważ Borussia Dortmund już teraz poinformowała, że skorzysta z przysługującego jej prawa.

Tym samym Emre Can przeniesie się po trwających rozgrywkach na zasadzie transferu definitywnego na Signal Iduna Park i zwiąże z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że niemiecki zespół przeznaczy 25 milionów euro na sprowadzenie wielokrotnego reprezentanta kraju.

Były gracz Bayernu Monachium, Bayeru Leverkusen czy Liverpool rozegrał do tej pory trzy spotkania dla BVB i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy