OFICJALNIE: Enache zagra w Rosji

OFICJALNIE: Enache zagra w Rosji
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Rubin Kazań

Gabriel Enache związał się 2,5-letnim kontraktem z rosyjskim Rubinem Kazań.

26-latek ostatnie dwa sezony spędził w FCSB, z którym jakiś czas temu rozwiązał za porozumieniem stron umowę. Reprezentant Rumunii nie musiał jednak zbyt długo poszukiwać nowego pracodawcy, bowiem niemal natychmiast dogadał się z przedstawicielami Rubina.

Występujący na skrzydle Enache w bieżących rozgrywkach nie zdołał strzelić żadnego gola ani zanotować ani jednej asysty na boiskach ligi rumuńskiej. Nie przeszkodziło to jednak przedstawicielom rosyjskiego zespołu w zainteresowaniu się jego usługami.

Nowy klub pięciokrotnego reprezentanta Rumunii zajmuje obecnie jedenastą pozycję w tabeli ligi rosyjskiej, mając niewielką przewagą nad strefą spadkową. 

Przeprowadzka do Kazania będzie pierwszym zagranicznym epizodem Enache w dotychczasowej karierze. Wcześniej reprezentował on barwy CS Mioveni, którego jest wychowankiem, jak również Astry Giurgiu, z którą w 2016 roku sięgnął po ligowe mistrzostwo.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy