OFICJALNIE: Enache zagra w Rosji

OFICJALNIE: Enache zagra w Rosji
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Rubin Kazań

Gabriel Enache związał się 2,5-letnim kontraktem z rosyjskim Rubinem Kazań.

26-latek ostatnie dwa sezony spędził w FCSB, z którym jakiś czas temu rozwiązał za porozumieniem stron umowę. Reprezentant Rumunii nie musiał jednak zbyt długo poszukiwać nowego pracodawcy, bowiem niemal natychmiast dogadał się z przedstawicielami Rubina.

Występujący na skrzydle Enache w bieżących rozgrywkach nie zdołał strzelić żadnego gola ani zanotować ani jednej asysty na boiskach ligi rumuńskiej. Nie przeszkodziło to jednak przedstawicielom rosyjskiego zespołu w zainteresowaniu się jego usługami.

Nowy klub pięciokrotnego reprezentanta Rumunii zajmuje obecnie jedenastą pozycję w tabeli ligi rosyjskiej, mając niewielką przewagą nad strefą spadkową. 

Przeprowadzka do Kazania będzie pierwszym zagranicznym epizodem Enache w dotychczasowej karierze. Wcześniej reprezentował on barwy CS Mioveni, którego jest wychowankiem, jak również Astry Giurgiu, z którą w 2016 roku sięgnął po ligowe mistrzostwo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy