OFICJALNIE: Erdinç w Fenerbahçe

OFICJALNIE: Erdinç w Fenerbahçe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fenerbahçe SK

Fenerbahçe poinformowało o pozyskaniu Mevlüta Erdinça.

Po udanym sezonie w barwach Antalyasporu były piłkarz między innymi Paris Saint-Germain nie mógł narzekać na brak zainteresowań. O jego usługi walczyły czołowe tureckie kluby. On jednak ostatecznie zdecydował się przystać na propozycję Fenerbahçe.

Doświadczony napastnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie bezgotówkowej transakcji. Z nowym pracodawcą podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku.

- Jestem bardzo podekscytowany wizją gry dla tego klubu. Ma on wielką historię. To się po prostu czuje. Założyć tę koszulkę i wybiec na ten stadion: to coś magicznego. Dam z siebie wszystko. Naszym celem jest mistrzostwo — powiedział wielokrotny reprezentant Turcji.

32-latek pierwsze piłkarskie kroki stawiał we Francji. Tam był powiązany, chociażby z Sochaux, Rennes czy wspomnianym Paris Saint-Germain. Do Turcji trafił dopiero w lipcu 2017 roku, gdzie przywdział trykot Başakşehir.

Ostatni sezon spędził natomiast na wypożyczeniu w Antalyasporze. Tam zanotował łącznie 27 występów, w których zdobył 14 goli. Do swojego dorobku dorzucił trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy