OFICJALNIE: Erdinç w Fenerbahçe

OFICJALNIE: Erdinç w Fenerbahçe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fenerbahçe SK

Fenerbahçe poinformowało o pozyskaniu Mevlüta Erdinça.

Po udanym sezonie w barwach Antalyasporu były piłkarz między innymi Paris Saint-Germain nie mógł narzekać na brak zainteresowań. O jego usługi walczyły czołowe tureckie kluby. On jednak ostatecznie zdecydował się przystać na propozycję Fenerbahçe.

Doświadczony napastnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie bezgotówkowej transakcji. Z nowym pracodawcą podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku.

- Jestem bardzo podekscytowany wizją gry dla tego klubu. Ma on wielką historię. To się po prostu czuje. Założyć tę koszulkę i wybiec na ten stadion: to coś magicznego. Dam z siebie wszystko. Naszym celem jest mistrzostwo — powiedział wielokrotny reprezentant Turcji.

32-latek pierwsze piłkarskie kroki stawiał we Francji. Tam był powiązany, chociażby z Sochaux, Rennes czy wspomnianym Paris Saint-Germain. Do Turcji trafił dopiero w lipcu 2017 roku, gdzie przywdział trykot Başakşehir.

Ostatni sezon spędził natomiast na wypożyczeniu w Antalyasporze. Tam zanotował łącznie 27 występów, w których zdobył 14 goli. Do swojego dorobku dorzucił trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy