Oficjalnie: Estigarribia w Atalancie

Oficjalnie: Estigarribia w Atalancie fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Atalanta Bergamo

Atalanta Bergamo pozyskała pomocnika Chievo Werona Marcelo Estigarribię.

26-letni reprezentant Paragwaju przeniósł się do Atalanty na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Nie ujawniono czy klub będzie miał opcję definitywnego wykupu piłkarza po zakończeniu rozgrywek.

Estigarribia piłkarską karierę rozpoczął w Unión Pacífico. Następnie występował w takich zespołach jak Sport Colombia, Cerro Porteño, Le Mans, Juventus czy Sampdoria.

W bieżącym sezonie Paragwajczyk wystąpił w siedemnastu spotkaniach drużyny z Werony, uzyskał jedną asystę. Estigarribia jest etatowym reprezentantem swojego kraju, ma na swoim koncie 32 występy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy