OFICJALNIE: Fabian Hiszpański w Arce Gdynia. W sumie dzisiaj dwa transfery i trzy odejścia

OFICJALNIE: Fabian Hiszpański w Arce Gdynia. W sumie dzisiaj dwa transfery i trzy odejścia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Fabian Hiszpański zasilił szeregi Arki Gdynia.

27-letni prawy obrońca lub pomocnik przeniósł się do zespołu z Trójmiasta z KKS-u 1925 Kalisz. Z Arką związał się kontraktem ważnym do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Hiszpański to wychowanek i wieloletni zawodnik Wisły Płock. Do Kalisza trafił w zeszłym roku. Z zespołem awansował do II ligi (trzeci szczebel rozgrywkowy). W trwającym sezonie rozegrał na tym poziomie 15 meczów. Zdobył dwie bramki i zaliczył trzy asysty. KKS plasuje się na szóstym miejscu w tabeli.

W Arce sporo się dzisiaj dzieje. Jak informowaliśmy już wcześniej, jej nowym zawodnikiem został też Paweł Sasin. 37-latek, który ma na koncie 207 występów w Ekstraklasie, przeszedł do Gdyni z Górnika Łęczna.

Arka potwierdziła odejścia Andrzeja Witana i Bartosza Kwietnia. Kontrakt pierwszego został rozwiązany za porozumieniem stron. Drugiemu skrócono wypożyczenie z Jagiellonii Białystok.

AKTUALIZACJA: Arka zdecydowała się również skrócić pobyt w klubie Bartosza Bonieckiego wypożyczonego z Pogoni Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy