OFICJALNIE: Farias w Lecce

OFICJALNIE: Farias w Lecce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Lecce

Lecce pozyskało Diego Fariasa.

29-latek ostatnie sześć miesięcy spędził na wypożyczeniu w Empoli. Teraz przenosi się z kolei na tej samej zasadzie do Lecce.

Beniaminek Serie A pozyskał go w ramach wypożyczenia z Cagliari Calcio. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020. Jego poprzedni zespół zarobił na tej operacji półtora miliona euro.

W kontrakcie znalazł się również zapis mówiący o przymusie wykupu tego gracza po wspomnianym okresie, jeśli jego zespół uniknie spadku do niższej ligi.

- Wybór tej drużyny był bardzo łatwy. Wszyscy, z którymi rozmawiałem, rekomendowali mi ten ruch. Słyszałem wiele dobrego o klubie oraz mieście. Cieszę się, że tu jestem — powiedział zawodnik.

Farias rozegrał w poprzednim sezonie 32 mecze. Strzelił w nich siedem goli i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy