OFICJALNIE: Farias w Lecce

OFICJALNIE: Farias w Lecce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Lecce

Lecce pozyskało Diego Fariasa.

29-latek ostatnie sześć miesięcy spędził na wypożyczeniu w Empoli. Teraz przenosi się z kolei na tej samej zasadzie do Lecce.

Beniaminek Serie A pozyskał go w ramach wypożyczenia z Cagliari Calcio. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020. Jego poprzedni zespół zarobił na tej operacji półtora miliona euro.

W kontrakcie znalazł się również zapis mówiący o przymusie wykupu tego gracza po wspomnianym okresie, jeśli jego zespół uniknie spadku do niższej ligi.

- Wybór tej drużyny był bardzo łatwy. Wszyscy, z którymi rozmawiałem, rekomendowali mi ten ruch. Słyszałem wiele dobrego o klubie oraz mieście. Cieszę się, że tu jestem — powiedział zawodnik.

Farias rozegrał w poprzednim sezonie 32 mecze. Strzelił w nich siedem goli i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy