OFICJALNIE: Farias w Lecce

OFICJALNIE: Farias w Lecce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Lecce

Lecce pozyskało Diego Fariasa.

29-latek ostatnie sześć miesięcy spędził na wypożyczeniu w Empoli. Teraz przenosi się z kolei na tej samej zasadzie do Lecce.

Beniaminek Serie A pozyskał go w ramach wypożyczenia z Cagliari Calcio. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020. Jego poprzedni zespół zarobił na tej operacji półtora miliona euro.

W kontrakcie znalazł się również zapis mówiący o przymusie wykupu tego gracza po wspomnianym okresie, jeśli jego zespół uniknie spadku do niższej ligi.

- Wybór tej drużyny był bardzo łatwy. Wszyscy, z którymi rozmawiałem, rekomendowali mi ten ruch. Słyszałem wiele dobrego o klubie oraz mieście. Cieszę się, że tu jestem — powiedział zawodnik.

Farias rozegrał w poprzednim sezonie 32 mecze. Strzelił w nich siedem goli i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy