Oficjalnie: Fatai w Sparcie Praga
2015-06-20 12:51:59; Aktualizacja: 10 lat temu
Kehinde Fatai został nowym piłkarzem Sparty Praga.
Nigeryjski napastnik związał się z wicemistrzem Czech trzyletnią umową. 25-latek przez ostatnie lata grał dla rumuńskiego Astra Ploiesti.
Fatai przykuł uwagę włodarzy Sparty doskonałą dyspozycją w Lidze Europy, która mogłaby się przełożyć na lepsze rezultaty w walce o Ligę Mistrzów. W sześciu spotkaniach europejskich rozgrywek zawodnik nastrzelał cztery gole, w tym jednego hat-tricka podczas spotkania ze Slovanem Liberec.
25-latek, poza grą w lidze rumuńskiej, występował również w Club Brugge.






![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/170x113/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/170x113/pululu.jpg)





![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/90x60/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/90x60/pululu.jpg)



