OFICJALNIE: FC Porto musi szukać dalej. Greif zostaje w Slovanie Bratysława

OFICJALNIE: FC Porto musi szukać dalej. Greif zostaje w Slovanie Bratysława
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Slovan Bratysława | A Bola

Slovan Bratysława przedłużył kontrakt z Dominikiem Greifem.

„Smoki” od dłuższego czasu szukają nowego golkipera. Ma to związek z niedawno przebytym zawałem mięśnia sercowego przez Ikera Casillasa. Pośród wielu celów Portugalczyków był 22-letni Słowak, co zostało potwierdzono zarówno przez samego zawodnika, jak i prezesa jego obecnego klubu.

- Kiedy zobaczyłem swoje nazwisko obok takich osobistości jak Buffon i Casillas, wszystko wydawało się fantastyczne. Oczywiście byłem szczęśliwy wiedząc o zainteresowaniu FC Porto, ale od teraz skupiam się tylko na Slovanie - powiedział Greif.

Kiedy władze Slovana Bratysława dowiedziały się o zainteresowaniu Porto, postanowiły dmuchać na zimne. Rosły bramkarz (197 centymetrów wzrostu) otrzymał podwyżkę i nowy kontrakt, który wiąże obie strony do 30 czerwca 2023 roku. 

- To prawda, że zarejestrowaliśmy potencjalne zainteresowanie świetnego portugalskiego klubu Porto naszym zawodnikiem Dominikiem Greifem. Znajdował się on także w radarach dużego hiszpańskiego klubu i ekipy z Belgii - zdradził z kolei Ivan Kmotrík, prezes Slovana.

22-latek w minionym sezonie brał udział w 31 spotkaniach, w tym dwóch na poziomie 3. rundy eliminacji do Ligi Europy. W tym czasie dziesięć razy zachował czyste konto.   

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy