OFICJALNIE: FC Porto musi szukać dalej. Greif zostaje w Slovanie Bratysława

OFICJALNIE: FC Porto musi szukać dalej. Greif zostaje w Slovanie Bratysława
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Slovan Bratysława | A Bola

Slovan Bratysława przedłużył kontrakt z Dominikiem Greifem.

„Smoki” od dłuższego czasu szukają nowego golkipera. Ma to związek z niedawno przebytym zawałem mięśnia sercowego przez Ikera Casillasa. Pośród wielu celów Portugalczyków był 22-letni Słowak, co zostało potwierdzono zarówno przez samego zawodnika, jak i prezesa jego obecnego klubu.

- Kiedy zobaczyłem swoje nazwisko obok takich osobistości jak Buffon i Casillas, wszystko wydawało się fantastyczne. Oczywiście byłem szczęśliwy wiedząc o zainteresowaniu FC Porto, ale od teraz skupiam się tylko na Slovanie - powiedział Greif.

Kiedy władze Slovana Bratysława dowiedziały się o zainteresowaniu Porto, postanowiły dmuchać na zimne. Rosły bramkarz (197 centymetrów wzrostu) otrzymał podwyżkę i nowy kontrakt, który wiąże obie strony do 30 czerwca 2023 roku. 

- To prawda, że zarejestrowaliśmy potencjalne zainteresowanie świetnego portugalskiego klubu Porto naszym zawodnikiem Dominikiem Greifem. Znajdował się on także w radarach dużego hiszpańskiego klubu i ekipy z Belgii - zdradził z kolei Ivan Kmotrík, prezes Slovana.

22-latek w minionym sezonie brał udział w 31 spotkaniach, w tym dwóch na poziomie 3. rundy eliminacji do Ligi Europy. W tym czasie dziesięć razy zachował czyste konto.   

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy