Oficjalnie: Filip Bednarek w De Graafschap

Oficjalnie: Filip Bednarek w De Graafschap
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: De Graafschap

Filip Bednarek został nowym zawodnikiem De Graafschap.

23-letni bramkarz od kilku lat występuje w zespołach z ligi holenderskiej. W minionym sezonie grał w FC Utrecht, w którego barwach zaliczył pięć meczów w rozgrywkach Eredivisie. 

Nowym klubem Bednarka jest De Graafschap - spadkowicz z holenderskiej ekstraklasy. Golkiper związał się z nim dwuletnią umową. W drużynie występuje także inny Polak - wiosną tego roku powrócił do niej napastnik Piotr Parzyszek, który był związany z zespołem z Doetinchem w latach 2007-2014.

- Po odejściu Hidde Jurjusa do PSV, musieliśmy dokonać zakupu bramkarza. Pozyskaliśmy Filipa, który jest zawodnikiem posiadającym duże umiejętności. Ma na koncie 40 oficjalnych występów - powiedział dyrektor sportowy Peter Hofstede.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy