OFICJALNIE: Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy przełożone

OFICJALNIE: Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy przełożone
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

UEFA potwierdziła, że finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy nie odbędą się w wyznaczonych terminach.

Europejska centrala piłkarska już wcześniej zawiesiła zmagania w pucharach. Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa Liga Mistrzów oraz Liga Europy zatrzymały się na 1/8 finału.

Dzisiaj UEFA poinformowała o przełożeniu spotkań finałowych obu rozgrywek. Mecz wyłaniający triumfatora Ligi Europy miał odbyć się 27 maja w Gdańsku, a finał Champions League - 30 maja w Stambule. Wiadomo już, że na pewno do tego nie dojdzie. Nowe terminy nie zostały wyznaczone.

Przełożony został również finał Ligi Mistrzyń zaplanowany na 24 maja.

Na razie nie wiemy, na jakiej zasadzie będą kontynuowane wymienione wyżej rozgrywki. UEFA analizuje kalendarz, biorąc pod uwagę kilka opcji. Jak czytamy w komunikacie, ostateczna decyzja zostanie ogłoszona w odpowiednim czasie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy