OFICJALNIE: Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy przełożone

OFICJALNIE: Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy przełożone
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

UEFA potwierdziła, że finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy nie odbędą się w wyznaczonych terminach.

Europejska centrala piłkarska już wcześniej zawiesiła zmagania w pucharach. Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa Liga Mistrzów oraz Liga Europy zatrzymały się na 1/8 finału.

Dzisiaj UEFA poinformowała o przełożeniu spotkań finałowych obu rozgrywek. Mecz wyłaniający triumfatora Ligi Europy miał odbyć się 27 maja w Gdańsku, a finał Champions League - 30 maja w Stambule. Wiadomo już, że na pewno do tego nie dojdzie. Nowe terminy nie zostały wyznaczone.

Przełożony został również finał Ligi Mistrzyń zaplanowany na 24 maja.

Na razie nie wiemy, na jakiej zasadzie będą kontynuowane wymienione wyżej rozgrywki. UEFA analizuje kalendarz, biorąc pod uwagę kilka opcji. Jak czytamy w komunikacie, ostateczna decyzja zostanie ogłoszona w odpowiednim czasie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy