OFICJALNIE: Flamini zaprezentowany w Getafe

OFICJALNIE: Flamini zaprezentowany w Getafe fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Getafe CF

Getafe CF przedstawiło oficjalnie Mathieu Flaminiego jako swojego nowego zawodnika.

Co ciekawe, dla blisko 35-letniego Francuza nie jest to pierwsza przygoda z podmadryckim klubem. Wcześniej reprezentował on barwy „Azulones” w drugiej części sezonu 2017/2018.

Od tego czasu pozostawał on bez klubu, aż 19 grudnia ponownie związał się z Getafe. Defensywny pomocnik podpisał umowę do 30 czerwca 2019 roku. Obecnie ma on już na swoim koncie pięć występów.

Teraz na oficjalną prezentację zawodników pozyskanych zimą zdecydował się piąty klub obecnego sezonu LaLiga. Poza Flaminim mediom zaprezentowani zostali Mathías Olivera (powrót z wypożyczenia do Albacete) oraz Samu Sáiz (wypożyczenie z Leeds United).

W przeszłości trzykrotny reprezentant Francji grał w takich klubach jak Olympique Marsylia, Arsenal czy Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę OFICJALNIE: Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy