OFICJALNIE: Flamini zaprezentowany w Getafe

OFICJALNIE: Flamini zaprezentowany w Getafe fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Getafe CF

Getafe CF przedstawiło oficjalnie Mathieu Flaminiego jako swojego nowego zawodnika.

Co ciekawe, dla blisko 35-letniego Francuza nie jest to pierwsza przygoda z podmadryckim klubem. Wcześniej reprezentował on barwy „Azulones” w drugiej części sezonu 2017/2018.

Od tego czasu pozostawał on bez klubu, aż 19 grudnia ponownie związał się z Getafe. Defensywny pomocnik podpisał umowę do 30 czerwca 2019 roku. Obecnie ma on już na swoim koncie pięć występów.

Teraz na oficjalną prezentację zawodników pozyskanych zimą zdecydował się piąty klub obecnego sezonu LaLiga. Poza Flaminim mediom zaprezentowani zostali Mathías Olivera (powrót z wypożyczenia do Albacete) oraz Samu Sáiz (wypożyczenie z Leeds United).

W przeszłości trzykrotny reprezentant Francji grał w takich klubach jak Olympique Marsylia, Arsenal czy Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy