OFICJALNIE: Flávio Paixão przedłużył umowę z Lechią

OFICJALNIE: Flávio Paixão przedłużył umowę z Lechią fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Flávio Paixão nadal będzie występował w Lechii Gdańsk po przedłużeniu dotychczasowego kontraktuu.

W ostatnich dniach o ekipie Piotra Stokowca mówiło się przede wszystkim ze względu na transfery. W środę działacze postanowili zmienić ten trend i poinformowano o przedłużeniu współpracy z Flávio Paixão.

35-latek parafował z klubem z Trójmiasta kontrakt, który ma obowiązywać, co najmniej do 30 czerwca 2021 roku. Znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Napastnik występuje w Lechii Gdańsk od lutego 2016 roku. W tym sezonie imponuje dobrą formą i jest jednym z motorów napędowych swojej drużyny. Do tej pory w 25 meczach strzelił 14 bramek. Do swojego dorobku dorzucił dwie asysty.

W najbliższej kolejce zespół Portugalczyka zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy