Oficjalnie: Flis wraca do Piasta

Oficjalnie: Flis wraca do Piasta
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice skrócił wypożyczenia Marcina Flisa do GKS-u Katowice.

Młodzieżowy reprezentant Polski w trakcie zimowego okienka transferowego związał się dwuipółletnim kontraktem z ekipą z województwa śląskiego i od razu powędrował na wypożyczenie do "GieKSy", w której miał występować do końca pierwszoligowych rozgrywek.

Sztab szkoleniowy Piasta postanowił jednak na dwie kolejki przed końcem sezonu sprowadzić zawodnika z powrotem, aby ten mógł razem z resztą zespołu rozpocząć przygotowania do rywalizacji w Ekstraklasie oraz eliminacjach Ligi Europy.

Flis w czasie swojego pobytu w drużynie z Katowic zdołał wystąpić w ośmiu spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy