Oficjalnie: Flor van den Eynden w Interze

Oficjalnie: Flor van den Eynden w Interze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Inter

Flor van den Eynden przenosi się do Interu.

Mediolańczycy sfinalizowani transakcję z udziałem 16-latka, ale jej szczegóły nie są znane. Wiadomo jedynie, że dotychczasowy pracodawca obrońcy - KV Mechelen - otrzyma stosowny ekwiwalent za wyszkolenie.

Młodzieżowy reprezentant Belgii podpisał z włoskim klubem długoterminową umowę, a następnie dołączył do drużyny grającej na co dzień w Primaverze, czyli rozgrywkach do lat 20. Spotka tam trzech swoich rodaków: Sienna Miangue, Xiana Emmersa and Zinho Vanheusdena.

Van den Eynden uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy swojej w ojczyźnie. W kadrze do lat 17 zanotował cztery występy i zdobył jedną bramkę.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy