OFICJALNIE: Florian Müller we Freiburgu

OFICJALNIE: Florian Müller we Freiburgu fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SC Freiburg

Freiburg poinformował o pozyskaniu Floriana Müllera.

Z tego względu, że na kontynuowanie kariery w Hercie zdecydował się Alexander Schwolow, władze Freiburgu poszukiwały w ostatnich tygodniach jego następcy.

Wybór padł ostatecznie na Floriana Müllera, który przenosi się do wspomnianej ekipy z Mainz na zasadzie wypożyczenia.

Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

- W piłce nożnej czasami niektóre rzeczy dzieją się bardzo szybko. Jeszcze jakiś czas temu nie spodziewałem się, że tu trafię, ale kiedy tylko otrzymałem propozycję, to nie zastanawiałem się nad nią zbyt długo. Już nie mogę doczekać się swojego debiutu - powiedział.

Golkiper rozegrał w poprzednim sezonie 15 meczów. W dwóch z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy