OFICJALNIE: Florian Thauvin opuścił Meksyk

OFICJALNIE: Florian Thauvin opuścił Meksyk fot. Tigres UANL
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tigres

Florian Thauvin zakończył już swoją przygodę z meksykańskim Tigres.

Kiedy latem 2021 roku wygasała umowa Francuza z Olympique Marsylia, wydawało się, że będziemy świadkami następnej zagranicznej przeprowadzki do innej ligi europejskiej.

Sam zawodnik wyznał, że otrzymał oferty dołączenia do Atlético Madryt, Milanu, Olympique’u Lyon, a także klubów z Arabii Saudyjskiej czy Chin.

Nieoczekiwanie blisko 30-letni dziś skrzydłowy lub ofensywny pomocnik postanowił wyjechać do Meksyku, podpisując umowę z tamtejszym Tigres.

Ekipa z Ameryki Północnej pokładała w reprezentancie „Trójkolorowych” duże nadzieje, stąd wynagrodzenie na poziomie pięciu milionów euro rocznie.

Koniec końców kres pobyt Floriana Thauvina w Lidze MX następuje już teraz. Aby móc zarejestrować Nicolása Ibáñeza, konieczne było zwolnienie miejsca w kadrze dla piłkarza z zagranicy. Wybór padł na autora ośmiu goli oraz pięciu asyst w 38 występach.

Dziś uczestnik Mistrzostw Świata 2018 i co za tym idzie, triumfator turnieju jest do wzięcia. Jeden z potencjalnych kierunków to powrót do Olympique’u Marsylia, który cały czas poszukuje wzmocnień, a pomoc jednej z legend na pewno może się mu przydać.

Thauvin to były gracz Newcastle United czy Bastii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy