OFICJALNIE: Formalności dopełnione. Nowy klub Sneijdera!

OFICJALNIE: Formalności dopełnione. Nowy klub Sneijdera!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Gharafa

Wesley Sneijder został nowym zawodnikiem Al-Gharafy.

Doświadczony pomocnik zasilił szeregi katarskiego zespołu na zasadzie transferu definitywnego i związał się z nowym pracodawcą kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2019 roku.

33-letni piłkarz przyleciał do Doha późnym wieczorem naszego czasu prywatnym samolotem, który został wysłany po niego przez włodarzy Al-Gharafy. Zawodnik po wylądowaniu na lotnisku przywitał się z kibicami i następnie w towarzystwie dyrektora sportowego, Mahmouda Al-Ghazala, udał się do siedziby klubu, aby dopełnić wszystkich formalności związanych z finalizacją przenosin do katarskiego klubu.

Sneijder przed zaakceptowaniem oferty ekipy z Qatar Stars League był łączony z transferem do Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Chin. Żaden z zainteresowanych nim zespołów z tych krajów nie przedstawił mu jednak wystarczająco atrakcyjnej propozycji.

Były zawodnik takich drużyn jak Ajax Amsterdam, Real Madryt, Inter Mediolan oraz Galatasaray od początku obecnych rozgrywek reprezentował barwy OGC Nice. Doświadczony pomocnik nie spełniał jednak pokładanych w nim nadziei i rozegrał zaledwie osiem spotkań dla francuskiego klubu, w których zanotował jedną asystę.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy