OFICJALNIE: Formalności dopełnione. Nowy klub Sneijdera!

OFICJALNIE: Formalności dopełnione. Nowy klub Sneijdera! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Gharafa

Wesley Sneijder został nowym zawodnikiem Al-Gharafy.

Doświadczony pomocnik zasilił szeregi katarskiego zespołu na zasadzie transferu definitywnego i związał się z nowym pracodawcą kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2019 roku.

33-letni piłkarz przyleciał do Doha późnym wieczorem naszego czasu prywatnym samolotem, który został wysłany po niego przez włodarzy Al-Gharafy. Zawodnik po wylądowaniu na lotnisku przywitał się z kibicami i następnie w towarzystwie dyrektora sportowego, Mahmouda Al-Ghazala, udał się do siedziby klubu, aby dopełnić wszystkich formalności związanych z finalizacją przenosin do katarskiego klubu.

Sneijder przed zaakceptowaniem oferty ekipy z Qatar Stars League był łączony z transferem do Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Chin. Żaden z zainteresowanych nim zespołów z tych krajów nie przedstawił mu jednak wystarczająco atrakcyjnej propozycji.

Były zawodnik takich drużyn jak Ajax Amsterdam, Real Madryt, Inter Mediolan oraz Galatasaray od początku obecnych rozgrywek reprezentował barwy OGC Nice. Doświadczony pomocnik nie spełniał jednak pokładanych w nim nadziei i rozegrał zaledwie osiem spotkań dla francuskiego klubu, w których zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy