Oficjalnie: Friesenbichler zostaje w Austrii Wiedeń

Oficjalnie: Friesenbichler zostaje w Austrii Wiedeń
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Austria Wiedeń

Kevin Friesenbichler nadchodzące rozgrywki spędzi w Austrii Wiedeń.

22-letni napastnik ponownie został wypożyczony do austriackiego klubu z Benfiki. Włodarze „Fioletowych” podobnie jak za pierwszym razem zapewnili sobie prawo pierwokupu zawodnika, ale tym razem „na innych warunkach”.

Friesenbichler w minionych rozgrywkach wystąpił w 35 spotkaniach ekipy z Franz-Horr-Stadion, w których zdobył jedenaście goli oraz zanotował pięć asyst.

Młodzieżowy reprezentant Austrii jest dobrze znany polskim kibicom, ponieważ w sezonie 2014/15 bronił barwy Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy