OFICJALNIE: Gallego w Getafe

OFICJALNIE: Gallego w Getafe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Getafe

Getafe poinformowało o pozyskaniu Enrica Gallego.

Piąty zespół poprzedniego sezonu LaLiga przygotowuje się do walki w europejskich pucharach. W celu poszerzenia kadry do drużyny dołączył Enric Gallego. 

32-latek przeprowadza się do Getafe z Hueski na zasadzie transfery definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku. Jego poprzedni klub zarobił na tym transferze sześć milionów euro. 

O zawodnika zabiegał także Espanyol. 

Napastnik, który trafił do klubu zlokalizowanego w Aragonii w styczniu, rozegrał na wiosnę 19 meczów. W tym czasie strzelił pięć goli i zanotował jedną asystę. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy