OFICJALNIE: Garry Monk obejmie Sheffield Wednesday

OFICJALNIE: Garry Monk obejmie Sheffield Wednesday fot. Sheffield Wednesday FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday poinformowało o zatrudnieniu Garry'ego Monka.

Po tym, jak Steve Bruce przeprowadził się do Newcastle United, działacze poszukiwali osoby, która mogłaby go zastąpić na stanowisku. Wybór padł na Garry'ego Monka.

40-latek pozostawał bez pracy od czerwca, po tym, jak rozstał się z Birmingham City. Teraz czekają na niego kolejne wyzwania.

Jego debiut w Sheffield powinien nastąpić 15 września. Wówczas to podopieczni wspomnianego menedżera zmierzą się z Huddersfield Town.

Nowy zespół Monka na ten moment plasuje się w ligowej tabeli na jedenastym miejscu i zgromadził dziewięć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy