OFICJALNIE: Garry Monk obejmie Sheffield Wednesday

OFICJALNIE: Garry Monk obejmie Sheffield Wednesday fot. Sheffield Wednesday FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday poinformowało o zatrudnieniu Garry'ego Monka.

Po tym, jak Steve Bruce przeprowadził się do Newcastle United, działacze poszukiwali osoby, która mogłaby go zastąpić na stanowisku. Wybór padł na Garry'ego Monka.

40-latek pozostawał bez pracy od czerwca, po tym, jak rozstał się z Birmingham City. Teraz czekają na niego kolejne wyzwania.

Jego debiut w Sheffield powinien nastąpić 15 września. Wówczas to podopieczni wspomnianego menedżera zmierzą się z Huddersfield Town.

Nowy zespół Monka na ten moment plasuje się w ligowej tabeli na jedenastym miejscu i zgromadził dziewięć punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy